• Arhavi Otel
  • Arhavi Otel
  • Arhavi Otel
  • Arhavi Otel

Arhavi Otel

          Karadeniz tatil yerleri deyince akla ilk gelen yerlerden biri de Artvin'dir. Artvin tarihi, camileri, müzeleri, şelaleleri, kiliseleri, köprüleri ve tarihi yerleri ile neredeyse tüm dünyanın gözü kulağı Artvin'dedir. Konum itibariyle doğu karadenizde yer alan Artvin Gürcistana yakın ve komşu olması ayrıca bir hareketlilik kazandırmaktadır.
         Bu anlamda Artvin ilinin sahil ilçesi konumunda olana Arhavi güzelliği tarihi yerleri, köprüleri, şelaleleri ve gezilip görülmesi gereken yerleri ile adeta Artvin'in turizm merkezi ilçelerinden biri olmuştur.  Arhavi konumu itibariyle Artvin merkezden çok Rize ili merkezine daha yakın ve ulaşımı de kolaydır. Karadeniz bölgesinde gelen turistlerin Artvin iline girişi ilk Arhavi topraklarıdır.
         Arhavi  konaklama tesisleri ve gelen turistleri ağırlaması anlamında eğlence yerlerine son zamanda artap talep doğrultusunda çok ciddi mesafe kaydetmiştir. Özellikle Arhavi turizm, ulaşım ve nakil konusunda firmalarda önemli artış olmuş ve Arhavi turizminde tatlı rekabete yol açarak ücretler  yerli ve yabancı turistler için çok uygun ve makul fiyat düzeyindedir. Bu hızlı ve hareketli gelişen turizmin yanında Arhavi'de otel, konaklama, pansiyon, yayla ve dağ evlerinin artmasıda doğal ve kaçınılmaz bir hal almıştır. 
        Arhavi otel konusunda ciddi adımlar atılmış yeni konaklama evleri ve yerlerinde de kayda değer ilerleme kaydetmiştir. Arhavi ilçesinde özellikle tatilcilerin rahat tatil yapabilmeleri adına en önemli konaklama yerlerinden biri olan Mençuna Şelalesi hemen karşıında bulunan Mençuna Otelleri'dir. Mençuna Konakları adında bungalov ahşap konaklama evleri ile hizmet veren en önemli Arhavi otelleri konumundadır. Artvin tatil evleri ve yerlerine gelen turistler daha çok doğa içerisinde bulunan doğa dostu oteller'i tercih etmektedirler.
      Arhavi tatil evleri ve yerleri  arasında en çok tercih edilen Mençuna konakları özellikle mençuna şelalesine gelen turistlerin yoğun talepleri karşısında konaklama ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Arhavi otelleri içerisinde bungalov ahşap konaklama olarak tek olup başka başka bungalow konaklama evleri bulunmamaktadır.
        Mençuna konaklama bungalov evleri il ve ilçe sınırları içerisinde sonderece konforlu, müşteri ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş ahşap evler ve Arhavi otel'idir.  Doğa içerisinde bulunan Mençuna otelleri manzarası ve konumu itibariyle Artvin ilinde bulunan en güzel otel konumundadır. Mençuna otel Artvin Arhavi'de uygun fiyatlarda online rezervasyon yapabileceğiniz gibi telefonla da iletişime geçerek odalarınızı rezerve ettirebilirsiniz. Arhavi otel fiyatları tatilciler için makul seviyelerde olup her ailenin tatil yapabileceği uygun seviyelerdedir.
                                          Arhavi'de nerede kalınır? Arhavi'de tatil nerede yapılır? 
      Artvin Arhavi'de tatil yapmak için en iyi Arhavi otelleri arasında Mençuna Otelleri ve bungalov konaklama tesisini tavsiye ederim. Mençuna otelleri hakkında müşteri yorumları ve puanlamaları okuyarak otel hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ailecek veya Artvin'de balayı yapmayı düşünüyorsanız kafanızı dinlendirebileceğiniz dere sesleri ile uyuyabilirsiniz. Ayrıca Mençuna konakları'nda malzemeleri alıp üzretsiz mangal yapabilirsiniz. Mangallarınızı yaparken çardaklarımızdan ve mutfağımızdan da ücretsiz istifade edebilirsiniz. Yöresel kahvaltıya sahip olan tesisimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır.