Arhavi Otel Fiyatları

Arhavi otel fiyatları Arhavi'de bulunan otelin türü yapısına göre değişmektedir. Şehir merkezi otelleri yanında dağ ve yayla evleri ile bungalov evlerde konaklama hizmeti vermektedir. Şehirin gürültüsünden uzak doğa ve orman içerisindeki bir dağ ve yayla evlerinde  konaklamayı tercih ederseniz fiyati değişkenlik gösterir. Şehir merkezinde de çok ucuz oteller de bulmanız mümkündür. Eski evlerin konaklamaya dönğştürülmüş ve turizme hizmet eden konaklama yerleri ve pansiyonlar da vardır. Ancak yine de kesin olmamakla birlikte Arhavi otel fiyatları 50 tl ile 150 tl arasında kişi başı bir konaklama yeri bulmanız mümkündür.

Mençuna Konakları Fiyat

Mençuna konakları fiyatı daha çok kişi sayısı ve oda türleri baz alınarak hesaplanmaktadır. Taş odalarda bir adet çift kişilik yatak olup ek yatak atılamamaktadır. Taş odalarımız mevsim ve bayram günlerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak taş odalar için fiyat vermek gerekirse ortalama kahvaltı dahil 300-tl'dir. Mençuna konaklarında uygun fiyatlarda alternatif ödeme seçenekleri vardır. Tesislerimizde kredi kartı geçerli olup mail order sistemi ile de tahsil etme imkanımız vardır.

Mençuna Otelleri Fiyat

Mençuna otelleri fiyat, bungalov evlerde ise iki adet oda hol ve banyo tuvalet bulunmaktadır. Bir odada 1 adet çift kişilik yatak diğer balkonlu odada ise iki adet tek kişilik yatak olup ek yatak da atma imkanı vardır. Bungalov evlerde toplam ek yatakla birlikte 5 kişi konaklayabilmektedir. Bungalovların ortalama fiyatları yine kalacak kişiye göre hesaplanmaktadır. Özellikle balayı çiftleri için bungalov evleri önermekteyiz. Yine bungalov odalarımızın ortalama fiyatı değişkenlik gösterse de 600-tl civarındadır. Kapora ve çalışma şartlarımız mençuna konakları fiyat bölümünde belirtilmiştir.