Bungalov Evler

   Karadeniz yöresinin muhteşem doğası, yurtiçi ve yurtdışı meraklılarını her mevsim bölgeye çekiyor. Tatil anlayışının sadece yaz aylarında ve deniz, kum, güneş gibi unsurlarla olduğu algısı son zamanlarda hızla değişmektedir. İnsanın doğaya olan özlemi, tatil anlayışının değişmesine sebep olmuştur. Doğa tatili arayışı içerisine girenler ise ilk kriter olarak konaklama seçeneklerini değerlendirmektedir. En çok Bungalov evler ile konaklama tercih edilmektedir. Bu yapıların butik tarzları ve doğal ürünler ile imal edilerek, tatilin planlandığı doğa ile bir bütün olarak sunulması, konuklarını cezbeden bir durumdur.

Ahşap Bungalov Evler

  Bungalov evler ile tatillerini şekillendirmeyi düşünenler, tercih ettikleri yöredeki aktivite ve görsel şölenlere yakın olmayı arzularlar. Karadeniz ve özellikle de doğru Karadeniz’in doğal yapısındaki gizem, eğlence, huzur, şifa ve daha pek çok seçenek, turizm adına girişimciliğin canlanmasını sağlamıştır. Meraklılarının Bungalov evler tercih etmeleri ise bölge girişimcilerinin kültürel zekâlarıyla birleşmiş misafirperverlikleri, Ahşap bungalov oteller konseptini doğurmuştur.

Ahşap Bungalov Oteller

  Ahşap bungalov oteller hemen hemen tüm bölgede faaliyet gösteren, konuklarına doğa tatili için gereken her türlü aktivite ve sunumu verebilen yapıya sahip işletmelerdir. Özellikle misafirlerine yörenin tarifi zor, heyecanlarını yaşayabilmeleri için güvenilir uygulamalar sunan girişimciler, adlarından her türlü mecrada söz ettirmektedirler. Bungalov evler hakkında daha önceleri farklı yörelerde tatil yapmış olanların deneyimleri ise butik tatil keyfinin ne kadar önemli olduğuna işaret ediyor. Paylaşımlar ile her tatilcinin mutlaka Karadeniz’e giderek Ahşap bungalov evler konaklaması ile aradıkları huzuru bulmaları önerilmektedir.

Karadeniz Bungalow Evleri

 Kültürünün yansıması turizminde de yaşanan Karadeniz, Bungalov evler adına oldukça başarılı yapılar, yüksek konforlu odalar ve yıldızlı otellerin uygulamalarını aratmayacak sunumlar ile hizmetlerini vermektedir.  Karadeniz bungalov evler özellikle konuklarının yayla turizmine olan meraklarıyla şekillenmiş ve Karadeniz’de ünlü yaylaları ile benzer merkezi alanlarında, faaliyet göstermektedir. Aslında Bungalov evler, yöre halkının yaylalarında, köylerinde kendilerinin konakladığı yapıların modernize edilmiş, turizme adapte edilmiş halleridir. Bu evlerin birçoğu bir araya getirilmiş ve ahşap bungalov oteller olarak konuklarını ağırlamaktadır.

Ahşap Ağaç Kütük Evleri

Bungalov evler, ağaç kütük evleri ile yöredeki orman habitatına zarar vermeden inşa edilmiş, el emeği ürünler ile döşenmiş, konfor açısından kusursuz yapılardır. Her yaştan misafirlerinin; ön yargılı olanlarının bile hayranlıkla konakladığı Ahşap ev fiyatları ise tahminlerin çok altındadır. Yöre insanının sıcaklığı, kültür zengini mutfak ürünleri, doğasının insanlığa sunduğu şifa, spor ve hatta bölgedeki tarihin izleri için planlanan tatiller, oldukça ekonomiktir. Bungalov evler ile tatil planlayanları, Karadeniz’in dünya mirası sayılacak muhteşem tarihi yapıları da beklemektedir. Tatil denildiğinde ise ister günübirlik, ister hafta sonu, isterse de uzun olsun, beklentilerin kusursuz şekilde karşılanacağı Karadeniz bungalov evler, marjinal olarak hem ekonomik hem de paha biçilmezdir.

Artvin Ağaç Bungalov Evler

Bungalov evler ile tatil denildiğinde, ilk akla gelen Artvin bungalov evler ve Karadeniz’in en farklı kültürüne ev sahipliği yapan doğu Karadeniz’dir. Bölge insanının farklılıkları, yemekleri, müzikleri, konuk severliği ve doğasının bazı mevsimlerde geçit vermez yapısı, çok talep görmektedir. Artvin bungalov evler, genellikle yaz dönemlerinde konuk ağırlar. Kış şartlarının çetin etkileri bölgede turizmi etkilese de, kış sporları gibi özel etkinliklerden hoşlananların en büyük tercihlerindendir. Ahşap ev fiyatları, ağaç kütük evleri konusunda oldukça başarılıdır zira içerdikleri konfor, her mevsim misafirlerinin rahatlığı göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Rize Ahşap Bungalov Evler

Ünlü yaylaları, dereleri ve Karadeniz’e özgü yaşam standartlarıyla şekillenmiş ekonomik yapısı, Rize bungalov evleri ve butik tatil seçeneklerini etkilemektedir. Bölgede denizin ve ormanın bir arada olması, en fazla yerli ve yabancı turisti çeken etkendir. Bungalov evler daha çok yayla alanlarında ve ahşap bungalov oteller olarak hizmet vermektedir. Şehrin yakınlarında misafir ağırlayan Bungalov evler, düğün, balayı gibi kişileştirilmiş seçeneklere de, ev sahipliğinde oldukça başarılıdır.

Trabzon Bungalov Evler

Trabzon bungalov evler, yöre halkının hayat standartlarıyla yoğrulmuş, modern şehir ihtiyaçlarını karşılar biçimde konuk ağırlamaktadır. Rize gibi Trabzon’unda ünlü yaylaları ve köylerindeki Bungalov evler, özellikle yerli turist akımına sahne olur, zira bölgedeki tarih ziyaretleri, Ege Bölgesi’ndeki kadar yoğundur. Bölgenin hâkimi ve tecrübeleriyle konuklarına unutulmaz anılar bırakan rehberlerin, hem aktivite hem de kalkınma adına tanıtım uygulamaları, Ahşap ev fiyatları ile birlikte değerlendirildiğinde, oldukça ekonomiktir.