Karadeniz Bölgesi Otelleri

Yurtiçi tatil seçenekleri arasında artık, Karadeniz’de ilgi çeken bölgelerimizdendir. Farklı sunumlarıyla tercih edilen Karadeniz Bölgesi Otelleri, beş yıldızlı konfor imkânlarıyla, her konuğundan tam not almaktadır. Karadeniz’de tatil sadece yaz dönemlerinde değil, kış ve bahar aylarında da eşsiz doğasının güzelliği ve sürprizleri ile ziyaretçilerini büyülemektedir. 

Karadeniz Bölgesi Otelleri, doğaya uyumlu yapıları ve butik tarzında hizmet veren konakları ile büyük talep görür. Kendi zevklerinize göre her türlü konaklama seçeneğini bulabileceğiniz bölgede, yöre insanının misafirperverliği ve sıcaklığı ile ağırlanırsınız.
         Karadeniz otelleri genellikle Akdeniz bölgesinden farklı seçeneklerde yöreye uygun oteller ve yapılardır. Genellikle karadeniz otelleri deniz veya orman manzaralı otellerdir. Ayni zamanda orman ve doğa içinde olan karadeniz otel ve konaklama yerleri daha çok ahşap yapılardır. Konaklamanın içerisinde daha çok oda+kahvaltı şeklinde çalışıp herşey dahil konsepti dışındadır. Oda+kahvaltı çalışmasının sebebi müşteriler daha çok gündüzleri  gezi ve yeni yeni yerleri görmek için çevre il ve ilçeleri gezip otele geç saatlerde ulaşmaktadırlar. Bu bakımdan öğle ve akşam yemeği  müşeriler için saatler uymayabilir. Gittikleri bölgede yöreye uygun yeni lezzetleri tatmak daha uygun olacağından oda&kahvaltı seçeneği çok uygun seçenektir.

Karadeniz Otel Fiyatları

   Karadeniz’de tatil için ister otel olsun isterse de butik odalar, ahşap konaklar ve dağ evleri, her zaman misafirlerin bütçesi korunur. Yaz, kış ya da doğasının büyüleyici güzellikler sunduğu bahar aylarında, Karadeniz Otel Fiyatları ile benzer turistik alanlar kıyaslandığında, ne kadar ekonomik olduğu daha kolay anlaşılır. Bölgenin sunduğu doğa tablosu, turizm hizmetleri ile ünlenmiş bölgelerimizde bulunamaz.

Karadeniz’in eşsiz olması bölgenin diğer alanlardan pahalı olması anlamına gelmemektedir. Sunulan hizmetlerin kalitesi, konaklamadaki konfor, yöredeki yerli girişimcilerin özel sunumları ve sağlık kaynağı doğası, Karadeniz Otel Fiyatları konusunda şüpheleri ortadan kaldırır. Tüm aile bireylerinin bir tatilden beklentilerini kolayca karşılayacağı ve daha artı özellikleriyle bölge, diğerleriyle kıyaslandığında finansal olarak oldukça ekonomiktir.

Karadeniz Yayla Otelleri

    Karadeniz Yayla Otelleri, bölgedeki farklı konaklama seçeneklerinden sadece birisidir. Oteller butik tarzlı ve müstakil konaklara da sahiptirler. Karadeniz’de en fazla ilgi çeken yerler arasındaki yaylalar, yıl içerisinde büyük miktarda misafir ağırlamaktadır.

Önerilen konaklama seçenekleri arasında Karadeniz Yayla Otelleri, sundukları konfor seçenekleriyle çok başarılıdır. Balkon ve pencerelerinden misafirlerine yayla manzarası eşliğinde bir huzur sunan oteller, restoranlarıyla da konuklarına hem yöresel hem de dünya mutfağı alternatiflerini sunmaktadır. Mençuna konakları karadeniz yayla evleri arasında size en uygun fiyatlarda geleneksel yayla evlerine uygun olarak tasarlanmış evlerdir. Konaklarda sizin ihtiyaçlarınıza uygun dizayn edilmiş özellikle balayı çiftlerine uygun romantik konaklama evleridir.

Karadeniz Dağ Evleri

Karadeniz’in yaylalarında müstakil yapılı evlerde konaklama imkânı da büyük talep görmektedir. Özellikle Karadeniz Dağ Evleri, doğal yapılarıyla büyük ilgi çekmektedir. Orman ve doğal güzelliklerle iç içe konumlandırılmış dağ evleri, doğaya olan yakınlığı ile önerilen yerler arasındadır. En çok dağ ve doğa sporları ile ilgilenenleri bu bölgeye çeker. Tüm sıcaklığıyla konuk ağırlayan Karadeniz Bölgesi Dağ Evleri, yayla havasının temizliği, hırçın dereleri ve ormanlarının ulu ağaçları arasında, doğaseverlerin ilk tercihleri arasındadır.

Karadeniz Bölgesi Köy Evleri

İster yaylalarında, isterse de merkezi konumlarıyla Karadeniz Bölgesi Köy Evleri, daha samimi bir tatil için her mevsim konuklarının hizmetindedir. Karadeniz’e özgü köy konseptine dair, her konforun sunulduğu köy evelerinde konaklama, özellikle kalabalık ailelerin sıklıkla tercih ettiği tatil seçenekleri arasında yer alır.

 Karadeniz Bölgesi Köy Evleri, yöre halkının el emeğiyle döşenmiş, Karadeniz yaşam şartlarını daha iyi anlatan tarzı ve aktiviteleriyle öne çıkmaktadır. Severek tüketilen çayın nasıl toplandığı, doğal balın ormanda nasıl elde edildiği ve daha birçok Karadeniz’e özgü tabiat güzelliklerine, köy evleri konseptiyle planlanan tatillerle en doğal cevapları bulabilirsiniz.

 

Karadeniz Ahşap Evler

Karadeniz Bölgesi Evler, orman zenginlikleri ve tabiat güzellikleriyle, oluşturulan en önemli konaklama seçeneklerindendir. Butik odaları, restoran ve sofalarıyla hemen her noktasında ahşap işçiliğinin ustalığı sunulmaktadır. Konuklarına doğalın da doğalını sunan Karadeniz, kendi insanının özellikle yaylalarında inşa ettiği ahşap evlerine benzer yapılarda, tatil imkânı sunmaktadır.

Ahşap konakların tertemiz havasıyla uyanılan Karadeniz sabahında, yörenin muhteşem lezzetleriyle kahvaltı ardından, yöresel rehberler eşliğinde Karadeniz turu konuklarını bekler. Karadeniz Ahşap Evler tatili, barındırdığı modern konfor seçenekleriyle de oldukça başarılıdır.

 

Karadeniz Bungalov Evler

Müstakil konaklama tatillerinden hoşlananlar için Karadeniz Bungalov Evler, tam da aranılan ve önerilen seçenektir. Her mevkisinde sıkça bulunabilen bungalov tarzındaki butik konaklama ile Karadeniz tatili, her sezonda büyük ilgi görmektedir. Farklı sunumları ve eşsiz doğanın içerisindeki huzurla, adeta kendi evinizde tatil hissiyatını sunan bungalovlar, yurt içinden ve yurt dışından büyük talep alır. 

Karadeniz Bungalov Evler de, diğer Karadeniz konaklama seçenekleri gibi tüm doğallığıyla hizmet verebilmektedir. Kişileştirilebilen konfor seçenekleri ve bölgeye kolay ulaşım ile her mevsim önerilen tatil şekli olarak tercih konusu olmaktadır.
        Mençuna konakları Artvin bölgesi ve ilçelerinde ve karadeniz bungalov evler arasında en güzel ve en uygun fiyat seçenekleri ile konaklama ve tatil yapabileceğiniz evlerden biridir. Aile ve balayi için uygun fiyatlarda rezervasyon seçeneklerı ile konaklama imkanları.

Karadeniz Konaklama Yerleri

Karadeniz Konaklama Yerleri, yurtiçinde huzur ve sağlık dolu bir tatil arayanların ilk tercihleri arasındadır. Uzun tatiller, kısa hafta sonları ve hatta eşsiz lezzet seçeneklerini değerlendirmek için yapılacak ziyaretler, unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bölgesine sahip çıkan yöre halkının sıcaklığı ile ağırlanmak, doğasının her mevsimde farklı görsel şölenlerine tanıklık etmek için Karadeniz Konaklama Yerleri, her zaman tercih sebebidir. Elde edilen huzur ve ekonomik faydalarla tüm ailenize hitap eden aktivitelere sahip butik tarz bir tatil, belki de sadece Karadeniz’de yaşanır.